Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Będzinie - Nasza kadra

Informacje

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie

ul. Ignacego Krasickiego 17
42-500 Będzin

Nasza kadra

Olga Machura – Dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Będzinie

email: sekretariat@pcpr.bedzin.pl

 

 

Zespół ds. Kadr i Organizacji

 

Agnieszka Kaziród – obsługa kancelaryjno-biurowa

email: agnieszka.kazirod@pcpr.bedzin.pl

 

Małgorzata Zaczyk – obsługa kancelaryjno-biurowa

email: malgorzata.zaczyk@pcpr.bedzin.pl

 

 

Zespół ds. Rodzinnej Pieczy Zastępczej

 

Anita Stempień – Kierownik Zespołu ds. Rodzinnej Pieczy Zastępczej

tel.: 32 267 81 08

email: anita.stempien@pcpr.bedzin.pl

 

Koordynatorzy Rodzinnej Pieczy Zastępczej:

Magdalena Durbacz tel. 605 863 153, email: magdalena.bzowska@pcpr.bedzin.pl

Anna Kajdańska

Paulina Kulinowska tel. 607 597 809, email: paulina.kulinowska@pcpr.bedzin.pl

Aneta Libera tel. 661 460 334, email: aneta.libera@pcpr.bedzin.pl

Zuzanna Motłoch tel. 726 353 087, email: zuzanna.motloch@pcpr.bedzin.pl 

Barbara Filipczyk tel.607 043 129, email: barbara.filipczyk@pcpr.bedzin.pl

Ewelina Nowak email: ewelina.nowak@pcpr.bedzin.pl

Joanna Nowak email: joanna.nowak@pcpr.bedzin.pl

Monika Bratek email: monika.bratek@pcpr.bedzin.pl

Bożena Chodyka email: bozena.chodyka@pcpr.bedzin.pl

 

 

 

 

Zespół ds. Pomocy Instytucjonalnej i Świadczeń

 

Magdalena Bolek – odpłatność rodziców biologicznych za pobyt dzieci w pieczy zastępczej, rodzinna piecza zastępcza

email: magdalena.bolek@pcpr.bedzin.pl

 

Ewelina Korszeń-Ojer – Dom Pomocy Społecznej, ŚDS „Ostoja”, rodzinna piecza zastępcza

email: ewelina.korszenojer@pcpr.bedzin.pl

 

 

Zespół ds. Rehabilitacji Społecznej Osób Niepełnosprawnych

 

Martyna Ciarkowska – bariery architektoniczne, bariery techniczne i w komunikowaniu się

email: martyna.ciarkowska@pcpr.bedzin.pl

 

Kamila Janczyk – turnusy rehabilitacyjne, sport, kultura, rekreacja i turystyka, Aktywny Samorząd

email: kamila.janczyk@pcpr.bedzin.pl

 

Małgorzata Mucha - przedmioty ortopedyczne i  środki pomocnicze; sprzęt rehabilitacyjny; Aktywny Samorząd

email: malgorzata.mucha@pcpr.bedzin.pl

 

Dominika Rejchert- obsługa Systemu Wsparcia SOW

email: dominika.rejchert@pcpr.bedzin.pl

 

Anna Surma –  kierownik Zespołu ds. Rehabilitacji Społecznej Osób Niepełnosprawnych

Aktywny Samorząd Moduł II, Program Wyrównywania Różnic Między Regionami III, Program „Asystent Osobisty Osoby z Niepełnosprawnością”, "Opieka wytchnieniowa"

email: anna.surma@pcpr.bedzin.pl

 

 

Powiatowe Centrum Usług Społecznych im. św. Jana Pawła II w Będzinie

- Mieszkania Chronione Treningowe,

- Ośrodek Interwencji Kryzysowej,

- gromadzenie dokumentacji niezbędnej do wydania decyzji administracyjnej przyznającej pobyt w Domu Samotnej Matki,

- placówki opiekuńczo-wychowawcze,

- pełnoletni wychowankowie instytucjonalnej pieczy zastępczej.

 

Kamil Słota

email: kamil.slota@pcpr.bedzin.pl

Joanna Nowak

email: joanna.nowak@pcpr.bedzin.pl

Ilona Dziedzic

email: ilona.dziedzic@pcpr.bedzin.pl

 

 

Powiatowy Zespół do Spraw Orzekania o Niepełnosprawności w Będzinie

 

Aldona Chodyka-Janowska – Przewodnicząca Powiatowego Zespołu do Spraw Orzekania o Niepełnosprawności

email: pzon.a.chodykajanowska@pcpr.bedzin.pl

 

Kamil Glücklich – Sekretarz Powiatowego Zespołu do Spraw Orzekania o Niepełnosprawności

 

Marcin Osiej – weryfikacja formalna składanych wniosków o wydanie orzeczenie o niepełnosprawności/stopniu niepełnosprawności, udział w posiedzeniach składów orzekających, opracowywanie wniosków o wydanie decyzji ustalającej poziom potrzeby wsparcia i przekazywanie ich do Wojewódzkiego Zespołu ds. Orzekania o Niepełnosprawności.

email: pzon.m.osiej@pcpr.bedzin.pl

 

Agnieszka Sprycha – prowadzenie postępowania w sprawie wydania orzeczenia o niepełnosprawności, stopniu niepełnosprawności i o wskazaniach do ulg i uprawnień. Prowadzenie postępowań w sprawie wydania legitymacji osoby niepełnosprawnej

email: pzon.a.sprycha@pcpr.bedzin.pl

 

Karina Służałek – obsługa kancelaryjno-biurowa

email: pzon.k.sluzalek@pcpr.bedzin.pl

 

Żaneta Ulor – prowadzenie postępowania w sprawie wydania orzeczenia o niepełnosprawności, stopniu niepełnosprawności i o wskazaniach do ulg i uprawnień. Prowadzenie postępowania w sprawie wydania kart parkingowych

email: pzon.z.ulor@pcpr.bedzin.pl

 

 
 
 

Banery/Logo